Click Guardian Tracking
 
sony laptop servis
Türkiye'nin en donanımlı teknik servis labratuvarına sahip servisimizde son teknoloji ekipmanlarla çalışmaktayız. Notebook tamiri için bırakmış olduğunuz bilgisayarınız gerekli cihazlarla titizlikle incelenir ve % 100 doğru arıza tespiti yapılır. Arıza tespiti sonrası onarım maliyetleri ile ilgili müşteri bilgilendirmesi yapılır. Müşteri onayı alındıktan sonra teknisyenlerimizin verdiği en kısa süre içerisinde tamir işlemi gerçekleşir. Yapılan işlemin sağlıklı olup olmadığının testleri yapılır. Müşteri onayı alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Sony Vaio Notebook Tamiri tecrübe gerektiren bir iştir.  
Orjinal Sony Vaio Şarj Adaptörü ve Bataryaları Ankara Notebook Batarya Servisi Stoklarında. Müşteri talebine göre muadil adaptör ve bataryalar da temin edilir. 

Sony Vaio Ekran değişim işlemleri de yaklaşık 25 dk içerisinde yapılmaktadır. Her modele uygun LCD, Led ve Ultraslim Led ekran çeşitleri Ankara Sony Vaio Teknik Servisi stoklarında mevcuttur.

Yedek parça konusunda oldukça fazla çeşit ve seçeneğe sahip olan servisimizde Klavye değişimlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Sony Vaio Klavye Değişimi konusunda hızlı çözümler üretmekteyiz. Yaklaşık olarak 15 dk içerisinde Klavye değişimini gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyor, zamandan kazandırabilmek için Sony Vaio'nun tüm modellerine uygun klavyeleri stoklarımızda hazır bulunduruyoruz.