Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Sony Vaio Laptop Ekran Değişimi
Makaleler

Sony Vaio Laptop Ekran Değişimi

Firmamız Sony Vaio laptop ekran değişimi konusunda yılların verdiği tecrübeyle en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Laptop ekranları ince bir camdan oluştuğundan herhangi bir darbe sonucunda kırılmaktadır. Hatta çoğu zaman ekranlar sadece darbe sonucunda değil hızlı kapatılması sonucunda veya arada herhangi bir cismin kalması sonucunda da kırılmalara maruz kalmaktadır. Eskiyen çizilen veya kırılan ekranların değişimi için Sonynotebookservisi.Com adresi üzerinden bizlere ulaşabilir ve Sony notebook servisini gönül rahatlığıyla tercih edilebilirsiniz.

Modern dünyada birçok işin bilgisayarlar üzerinden yapıldığını göz önünde bulunduracak olursak herhangi bir sorun durumunda ne kadar sıkıntı yaşayabileceğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden iş veya okul hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz bilgisayarlarınızı en kısa sürede tamir etmek dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Firmamız orijinal yedek parçaları, garanti süreleri ve kısa sürede hizmet verme konusunda sizlere üstün bir güvenirlik sağlamaktadır. Siz de her türlü Sony Vaio bilgisayar servisi ihtiyacınız için müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sony Vaio Teknik Servisi

Sony Vaio teknik servis olarak verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olursak bunlar:

·        Notebook ekran değişimi Notebook ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kırılan, çizilen, eskiyen ekranlarınızı en kaliteli şekilde değiştirmek istiyorsanız firmanızla iletişime geçebilirsiniz.

·        Laptop klavye değişimi: Laptop klavye sorunu yaşadığınızda bluetooth klavyeler veya şarjlı klavyeler geçici bir çözüm oluşturmaktadır. Bunlar yerine kalıcı ve kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sıvı teması veya darbe sonucunda kullanılmaz hale gelen klavyelerin en kısa zamanda değiştirilmesi önem arz etmektedir. Özellikle sıvı teması problemi varsa klavyenin değiştirilmemesi bilgisayarınızda daha önemli sorunlara yol açmaktadır.

·        Laptop batarya ve adaptör desteği: Batarya  ve adaptör desteği konusunda da firmamız orijinal yedek parçaları ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

·        Anakart ve ekran kartı tamiri, değişimi: Firmamız ana kart ve ekran kartı tamir ve değişimi de  yapmaktadır.

·        Şarj soketi tamiri

·        Kasa menteşe onarımı: Bilgisayar kasasının onarımı kapağın açıp kapanması konusunda önem arz etmektedir. Bilgisayar kasası zamanında onarılmazsa ilerleyen zamanda ekran hasarına da yol açabilir. Bu yüzden uzman ekibimizden hizmet alarak en kısa sürede kasa menteşe onarımı işlemleri yapabilirsiniz

·        Lisanslı Windows (işletim sistemi) kurulumu

·        Termal pad ve macun değişimi Termal pad ve macun değişimi konusunda da bizi gönül rahatlığıyla tercih edilebilirsiniz.

·        Notebook fanı tamiri ve değişimi de verdiğimiz bazı hizmetlerdendir.

Sony Vaio Notebook Servisi

Sony Vaio laptop servisi konusunda firmamız yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Notebook servisi konusunda siz de şarj soketi tamiri, kasa menteşe onarımı, notebook ekran değişimi, klavye değişimi, batarya ve adaptör desteği, lisanslı Windows kurulumu, termal pad ve macun değişimi, notebook fan tamiri gibi konularda bizden destek alabilirsiniz. Firmamız hem fiyat teklifleri hem garanti süreleri hem hızlı hizmet avantajı hem de orijinal yedek parçaları konusunda alanında en iyisidir.

Sony Vaio Orijinal Yedek Parça

Firmamız Sony Vaio orijinal yedek parça avantajı ile hizmet vermektedir. Firmamızın kullandığı orijinal yedek parçalara örnek verecek olursak bunlar:

·        Orijinal Sony Vaio notebook menteşe

·        Orijinal Sony Vaio notebook kasa

·        Orijinal Sony Vaio notebook ekran kartı

·        Orijinal Sony Vaio dokunmatik

·        Orijinal Sony Vaio anakart

·        Orijinal Sony Vaio notebook batarya

·        Orijinal Sony Vaio notebook ekran

·        Orijinal Sony Vaio notebook klavye

·        Orijinal Sony Vaio notebook adaptör

·        Orijinal Sony Vaio notebook hard disk

·        Orijinal Sony Vaio notebook fan

·        Orijinal Sony Vaio notebook ram

 

 


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@sonynotebookservisi.com