Click Guardian Tracking
 
Hakkimizda

Sony notebooklarin  onarimi ve parça tedarigi hususunda,  kurumsal  sirketlerin ve bireylerin ihtiyaçlarini profosyonelce karsilayan,  teknoloji sirketidir.

Sony notebook servisi , bilisim teknolojileri  alaninda hizmet veren, müsteri memnuniyetini esas alan yenilikçi bir sirkettir.

Sirketimiz Vermis oldugu hizmet ve satmis oldugu ürünlerin her zaman  arkasinda duran müsteri odakli çalisan, profosyonel hizmet sunmayi  hedefleyen bir firmadir.

Sirketimiz sony vaio notebooklarin her türlü sorunlarina çare bulmaktadir. Profosyonel checkup islemini türkiyede ilk baslatan sirkettir.  Bunun yaninda sony vaio ürünlerinin Adaptör , ekran , klavye , batarya , ve diger tüm parçalarin satisini stoklarindan yapmaktadir.

Misyonumuz ;

Sirketimizin kapasitesiyle dogru orantili olarak müsterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarinda karsilayabilmektir.

Vizyonumuz ;

Sorumluluk alanimiza giren sony vaio ürünlerinde çagimiz teknolojilerinin sagladigi her türlü bilisim araçlarini kullanarak kendini gelistiren  girisimci ruha sahip bilisim sirketi olmaktir.


Tel: 444 56 33