Click Guardian Tracking
 
Hakkımızda

Sony notebookların  onarımı ve parça tedariği hususunda,  kurumsal  şirketlerin ve bireylerin ihtiyaçlarını profosyonelce karşılayan,  teknoloji şirketidir.

Sony notebook servisi , bilişim teknolojileri  alanında hizmet veren, müşteri memnuniyetini esas alan yenilikçi bir şirkettir.

Şirketimiz Vermiş olduğu hizmet ve satmış olduğu ürünlerin her zaman  arkasında duran müşteri odaklı çalışan, profosyonel hizmet sunmayı  hedefleyen bir firmadır.

Şirketimiz sony vaio notebookların her türlü sorunlarına çare bulmaktadır. Profosyonel checkup işlemini türkiyede ilk başlatan şirkettir.  Bunun yanında sony vaio ürünlerinin Adaptör , ekran , klavye , batarya , ve diğer tüm parçaların satışını stoklarından yapmaktadır.

Misyonumuz ;

Şirketimizin kapasitesiyle doğru orantılı olarak müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayabilmektir.

Vizyonumuz ;

Sorumluluk alanımıza giren sony vaio ürünlerinde çağımız teknolojilerinin sağladığı her türlü bilişim araçlarını kullanarak kendini geliştiren  girişimci ruha sahip bilişim şirketi olmaktır.


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@sonynotebookservisi.com