Click Guardian Tracking
 
Ürünler / Sony akıllı telefon servisi

Sony akıllı telefon servisine İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra Türkiye'nin tüm illerinden arızalı cihazlarınızı aras kargo aracılığı ile teknik servise gönderebilirsiniz.

 

Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren sony telefon servisine sorunlu android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzu göndermek için ( 444 56 33 ) servis destek hattı telefon numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri görüşme esnasında sizi işleyiş hakkında bilgilendirerek servis kaydınızı oluşturacaktır. Servis kaydı oluşturmanız durumunda size ulaşabileceğimiz bir cep telefonuna sms olarak ücretsiz aras kargo gönderi kodu yönlendirilir. Size ulaşan kod ile birlikte yaşadığınız bölgede bulunan herhangi bir aras kargo şubesine giderek arızalı sony marka telefonunuzu teknik servise gönderebiliyorsunuz.  Teknik servisin aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır . Size gönderilen ücretsiz kargo gönderi kodunu aras kargo şubesine vermeniz sony marka akıllı telefonunuzu servise göndermeniz için yeterli olacaktır. Teknik servise giriş yapan sony marka akıllı telefonlar aynı gün içerisinde işleme alınır ve en kısa süre içerisinde onayınız alınmak üzere size geri dönüş yapılır.  Sizinle iletişime geçen servis personelimiz telefonun problemi hakkında sizi bilgilendirir ve onarımı için gerekli fiyat bilgisini paylaşır ardından onayınız dahilinde gerekli tüm onarım, bakım ve test işlemleri yapılarak cihazınız adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

 

Sony akıllı telefonlar için vermiş olduğumuz destekler aşağıdaki gibidir;

 

Kırık Ekran Tamiri : Ekranı kırılan veya hasar gören sony marka akıllı telefonların gerekli tüm onarım işlemleri yapılmaktadır.

 

Pil & Şarj Arızaları : Şarj tutmayan gören sony marka akıllı telefonların gerekli tüm onarım işlemleri uygulanır aynı zamanda talep edilmesi durumunda yeni batarya (pil) değişimi yapılır.

 

Tablet sıvı teması : Sıvı temasına maruz kalmış sony marka akıllı telefonların bakım ve onarım işlemleri uygulanır.

 

Yazılım Sorunları : İşletim sisteminden kaynaklanan tüm sorunlar teknik serviste çözüme ulaştırılmaktadır.

 

Ayrıca servisimiz sony marka akıllı telefonlar için ekran, pil, adaptör v.b ürünlerin satışını yapmaktadır.

 

Sony akıllı telefon servisi  profosyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize maksimize edilmiş memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir.

 

Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@sonynotebookservisi.com