Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Sony Vaio Notebook Servisi
Makaleler

Sony Vaio Notebook Servisi

Sony vaio notebook servisi olarak garantisi bitmiş olan notebook ve laptop cihanlarınızı tamir etmek için servis hizmetleri vermekteyiz. Sony vaio notebook servisi için vermekte bulunduğumuz hizmetinin kalite ve bunun yanı sıra uygun olan fiyatların politikalarını benimsemekteyiz.

Notebook Fanı Tamiri ve Değişimi 

Notebook fanı tamiri ve değişimi bilgisayar, televizyon, telefon ve tabletlerinizin daha uzun ömürlü olabilmesi için kaliteli performans verebilmek adına bakım bizim için çok önemlidir. İhtiyacınız olan cihazınızın bakımını bizlere yaptırarak cihazlarınızı daha verimli ve hızlı olan iç güzelliği ile kullanabilirsiniz.

Kasa Menteşe Onarımı

Kasa menteşe onarımı ile firmamızın garantisi bitmekte olan cihazların teknik sevisi için bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Servis hizmetini size sunarken aynı zaman bunun yanı sıra yedek parçanın satışlarını bile yapmaktayız. 

Sony Vaio Teknik Servisi

Sony vaio teknik servisi, bütün ülke geneli olan Türkiye bölgesinin her şehrinde sizlere hizmet vermekteyiz. Sony cihazlarınızda sorunlar yaşar iseniz ekibimizdeki profesyonel personellerimiz ile sizlere yardımcı olacak ve sizlerin yardıma ihtiyacı olduğu zaman ise detaylı bilgiler almak için bizleri arayabilirsiniz.

Anakart ve ekran kartı değişimi sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti vererek müşterilerimizin memnuniyeti ile birlikte gurur duyuyoruz. En hızlı ve en kaliteli olan ülkenin en kaliteli ve sertifikalı hizmetini tüm ülke ile bulundurmaktayız.

Termal Pad ve Macun Değişimi 

Termal pad ve macun değişimi Sony markasına ait olan tüm cihazlarınızı tamir etmekteyiz. Kendi alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile ve onların sayesinde tamir, bakım ve onarım hizmetini siz müşterilerimize sunmaktayız. Orjinal olan yedekteki parçalar ile ve aksesuar verme konusunda ülkeler arası kaliteli hizmetler veriyoruz. 

Sony Vaio Laptop Servisi

Sony vaio laptop servisi ve bu hizmete ait olan tüm laptop modelleri ile karşı karşıya kaldığınız sorunlarınızın çözümlerini bizimle paylaşarak bizim ise alanında uzman personellerimiz ile sizlere anında hizmetimizi sunalım. En kaliteli ve en hızlı bir biçimde tamir ederek sizlere cihazlarınızı geri teslim ediyoruz.

Klaviye değişimi Sony markasına aile olan tüm cihazlarınızı ve ürünleriniz ile ilgili olan müşteri temsilcilerimize ulaşarak 24 saat her zaman her vakit ulaşabilirsiniz. Onarma ve bütün sorunlarınız konusunda her zaman yanınızdayız. 

Sony Vaio Orjinal Yedek Parça

Sony vaio orijinal yedek parça, temini konusunda her vakit biz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yüzde yüz müşterilerimize hizmet verebilmek adına bir hizmet politikasına sahip olmak amacı ile 24 saat boyunca hızlı bir halde aranarak sorunların çözümünü sağlamaktayız. 

Notebook Ekran Değişimi

 Notebook ekren değişimi temini yapmak üzere müşteri merkezli bir hizmetler sunar ve iyi bir anlayışa sahibiz. Bu sebepten dolayı sorunsuz ürünleri müşterilerimize temin etme konusunda son derece ön planı çekmekteyiz.

İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim sistemi kurulumu Sony markasına ait olan tüm cihazlar genellikle sağlam yapısı ile sorunsuz bir halde kullanabilirsiniz. Fakat her cihazda olabileceği ve bu ihtimaller arasında en az görülmekte olan ekrandan görüntü alınamaması, mavi ekranın düşmesi, aşırı ısınmada, menteşe kırılması ve kasa kırılmalarında en az görülen sıkıntılardan bazılarıdır. 

Notebook Batarya Ve Adaptör Desteği

Notebook batarya ve adaptör desteği, sayesinde en kaliteli cep telefonları ve sony markalı bütün tablet ve bilgisayarlara hizmetler vermekteyiz. Güvenilir ve hızlı hizmetler üretmekteyiz. En eski teknik servislerinden olan tüm sorunlar ile her zaman yanınızdayız. 

Şarj Soketi Tamiri

Şark soketi tamiri cihazlarınızda yapmakta olduğumuz parça değişimini ve üretim hatası olduğu sonucu ile herhangi bir problemler ile karşı karşıyayız kalma durumunda ise hiçbir şartı olmadan garanti kapsamında işlerinizi görmekteyiz.

 


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@sonynotebookservisi.com