Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Sony Vaio Notebook Teknik Servisi
Makaleler

Sony Vaıo Notebook Teknik Servisi

Sony Vaıo Notebook Servisi olarak bilgisayar tablet ve telefon alanında özel servis hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamızdan müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Donanımlı profesyonel ekip, servis laboratuvarı ve çözüm ortakları ile iletişim ve bilgi teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak, inovatif yapısı sayesinde kısa zamanda gelişen Maksimum, yenilikçi uygulamalarımız ile sektörde örnek alınan ve takip edilen firma haline geldik. 

Bilişim alanında geniş̧ bir yelpazede hizmet veren firmamız aynı zamanda Sony Waıo orijinal yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Diğer bir yandan Maksimum, tecrübe ve bilgi birikimini, seminerler ve eğitim ile teknik servis alanında gelişmek isteyen servislere ve dijital ortamda var olmak isteyen izletmelere aktarmaya devam etmekteyiz. Tarafımıza gönderdiğiniz cihazlarınızı en kısa zamanda isleme alıyor, Sony Vaıo notebook teknik servisi, olarak tamir surecini hemen başlatıyoruz. 

Sony Vaıo Teknik Servis Hizmetleri

Günümüzde, dijital ortam ve geleceğin değişen koşullarına ve sektörle değişimlerini takip ederek, etik ve güvenilir değerlerine bağlı bir anlayış̧ ile Bilişim Sektörünün Sony Vaıo Bilgisayar Servisi olarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Ayrıca, sizlere bir diğer hizmetimiz ise;  notebook batarya ve adaptör değişimidesteğidir. Pazarın etkili tedarikçilerinden biriyiz ve müşterilerimizin ayrıca son kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyoruz.  Servisini yapmış̧ olduğumuz markalara ait yenilikçi Ürünleri yani bir örnek verecek olursak; anakart ve ekran tamiri/değişimi desteği ile Türkiye Bilişim Pazarına sunmaktayız. 

Sony Notebook Servisi

Bilgisayar kullanıcılarının sıkça karşılaştığı sorunlardan birisi de, notebook fanı tamiri  ve değişimi ne ihtiyaç duyulmasıdır. Notebook bakımı kapsamına giren işlemler ise şunlardır;

Şarj soketi tamiri, Fan temizliği, Ekran ve Klavye temizliği, Cpu Termal macun değişimi ve Ram temizliğidir. Bunların yanı sıra verdiğimiz bir diğer hizmet;  lisanslı windows(işletim sistemi) kurulumdur. 

Laptop Ve Klavye Tamiri

Laptop ve klavye tamiri, laptop klavye değişimi ile mümkündür. Notebook klavye arızası en fazla kullanıcılar tarafından gerçekleşir. Genel olarak kırılma, sıvı teması ya da notebook klavye temizliğinin yapılması, kopan tuşları yapıştırıcı aracılığı ile yapıştırmaya çalışmak veya tuşların bilinmeyen nedenlerden dolayı sökülmesinden kaynaklı olarak meydan gelir. Bu yüzden cihazınız vermiş̧ olduğumuza hizmet yani garanti kapsamına girmeyebilir. Klavye arızaları pek tabi yazılımsal ya da donanımsal da olabilir. sony teknik servisi olarak, cihazınızın arıza tespitini yaparak sorunun neden kaynaklanmış̧ olabileceğini bulup en kısa surede çözüme ulaştırmak için çabalamaktayız. 

Sony Vaıo Laptop Servisi, olarak kullanmış̧ olduğunuz laptoplarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. Her türlü̈ donanımsal ve yazılımsal teknik arıza çözümlerini gerçekleştiren ekibimiz kullanıcıların memnun kalacağı hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Sony Vaıo Notebook Menteşe Tamir

Kasa menteşe onarımı, adı altında menteşeden kaynaklı problemler, bilgisayarınızın verimli ve sorunsuz şekilde kullanmanıza engel olabilir. Menteşe tamiri teknik servis ekibimiz sizlere her türlü desteği sunacağından emin olabilirsiniz. 

Sony Vaıo Ekran Değişimi Hizmeti

Hassas teknolojik aletlerden olan notebookların, en fazla hasar gördüğü̈ bölgelerden biride ekranlarıdır. notebook ekran değişimi hizmeti vererek sizlere sonuna kadar yardımcı olmaktayız. 

Sony Vaıo Macun Değişimi

Her laptop ta olduğu gibi,  Sony Vaıo laptoplarda da termal pad ve macun değişimi yapılması gereklidir. Teknik servis ekibimiz değişim ve yenileme alanında oldukça uzman ekibe sahiptir. Fan temiziydi ve macun değişimi alanında da sizlere hizmet sunmaktayız bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.  Bizlere ulaşmak için internet sitemizde bulunan destek hattı numaralarımızdan ya da e-mail adresimizden ulaşmanız mümkündür.

 


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@sonynotebookservisi.com