Click Guardian Tracking
 
Sony laptop servisi
Hem estetik hem de işleyiş tasarımıyla son derece şık bir görünüm sunan VAIO her zaman başarılı ve yaratıcı tasarımıyla tanınmış sayılı bilgisayarlar arasındadır. VAIO'larda, Sony'nin çok sık taklit edilen aralık tuş takımına sahip klavyesi bulunmaktadır. Tuşlar arasındaki optimum alan yazım hatalarını bir nebzede olsa engeller; ortası hafifçe oyuk olan ergonomik tasarımlı tuşlar ise kontrolünüzü artırarak, tuşa her basışınızda diğer geleneksel klavyelere kıyasla çok daha iyi bir yazma deneyimi sunar. VAIO'nun klavyesi işlevselliği ve şıklığı bir araya getirir. 


Bazı VAIO modelleri, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan, tek renkli dünyanın monotonluğundan  çıkmanızı sağlayan çok çeşitli canlı renk seçenekleriyle sunulur. VAIO'nuz için özel olarak tasarlanan aksesuar serisiyle kişiliğinizi daha da ön plana çıkartabilirsiniz.


Kendini gerek kalitesi gerekse zerafetiyle her ürettiği modelde adını duyuran Sony vaio notebooklar herkesin sahip olmak istediği birçok yenilikçi özelliklere sahiptirler, Sony Notebook grubunun ufak hafif ve uzun süreli batarya kullanımından dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Sony Servisi olarak bizler bu cihazlarda oluşan sorunlar ve arızalarda sizlerin vaktinizi boşa harcamadan çok kısa sürelerde onarımını ve bakımını yapmaktayız ayrıca lazım olabilecek tüm parçaları da bizde bulabilirsiniz.